RMH i Rol/EX – nowe maszyny w ofercie

Niezwykle bogate portfolio oferowanych przez nas maszyn rolniczych właśnie wzbogaciło się o kolejnych  producentów:

Profesjonalny sprzęt wspomagający hodowlę bydła mlecznego w systematycznym wzroście wydajności krów i ilości pozyskiwanego mleka, przy jednoczesnej redukcji kosztów produkcji. Wozy ciągnione o pojemności kosza od 8 do 45 metrów sześciennych cieszące się dobrą renomą na Polskim rynku dzięki ich walorom jakościowym i niezawodności.

Najbardziej trwałe wozy paszowe Mixell – doskonała jakość i najnowsza technologia. Zaprojektowane do wieloletniej pracy w trudnych warunkach, zapewniając jednocześnie niskie koszty utrzymania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszym działem sprzedaży.

RMH

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą agregatów uprawowo siewnych i ścierniskowych. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów. Wytwarzamy maszyny rolnicze z najlepszej stali przy użyciu najwyższej jakości części, dzięki czemu nasze produkty są wyjątkowo masywne a co za tym idzie wytrzymałe i niezawodne. Najlepsi specjaliści w dziedzinie budowy maszyn ciągle doskonalą nasze wyroby aby sprostać wymaganiom rynku maszyn rolniczych.

Posiadamy nowoczesne biura konstrukcyjne, centra obróbcze i lasery pozwalające zachować doskonałą powtarzalność części. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie budowy maszyn rolniczych, którzy ciągle doskonalą nasze wyroby.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszym działem sprzedaży.

ROL / EX
2019-08-21T07:58:48+00:00 Sierpień 21, 2019|Aktualności|