Serwis 2018-10-30T11:48:54+00:00

Profesjonalny serwis sprzętu, maszyn i ciągników rolniczych.

Dbając o Państwa interes oferujemy profesjonalny serwis wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych. Szybko i bez zbędnej zwłoki podejmiemy odpowiednie kroki, aby ustalić przyczynę awarii oraz w możliwie najkrótszym czasie dokonać jej naprawy.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla przemysłu rolniczego jest szybkie i sprawne przeprowadzenie prac we własnym gospodarstwie rolnym. W wielu wypadkach ma ono miejsce podczas okien pogodowych, gdzie efektywny sprzęt jest podstawą funkcjonowania gospodarstwa. W takich wypadkach nawet najmniejsza usterka może negatywnie wpłynąć na zaplanowane i często niezbędne prace.

Dlaczego my?

Nasi mechanicy gwarantują szybką i skuteczną naprawę!

W wielu przypadkach naprawy dokonujemy bezpośrednio u klienta na terenie własnego gospodarstwa, dzięki czemu nie tylko oszczędzają Państwo czas, ale i koszty związane z transportem do punktu serwisowego.

W zależności od rodzaju usterki oraz jej charakteru na podstawie własnego doświadczenia oraz możliwości przygotowaliśmy dobrze zaopatrzony mobilny punkt serwisowy. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą mechaników mogą mieć Państwo pewność, iż dołożymy wszelkich starań, aby powstały problem rozwiązać najszybciej jak to możliwe, tak aby państwa sprzęt mógł bezawaryjnie wykonać niezbędne prace.

Nasz punkt serwisowy dokonuje napraw gwarancyjnych jak również pogwarancyjnych zarówno ciągników jak również maszyn rolniczych.

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem oryginalnych części do ciągników Zetor na terenie województwa Warmińko-Mazurskiego.

Kontakt

Zalety oryginalnych części do ciągników Zetor