Brona talerzowa Catros XL 2018-09-10T07:50:38+00:00

Project Description

Zaczepiana brona talerzowa Catros XL

Kompaktowymi bronami talerzowymi Catros można jechać z prędkością roboczą wynoszącą od 12 km/h do 18 km/h. Pozwala to uzyskiwać wyjątkowo duże wydajności powierzchniowe i redukuje czas pracy do niezbędnego minimum. Czynnikiem decydującym o sukcesie ekonomicznym jest jednak zużycie paliwa, koszty napraw oraz części zamiennych.

Bez ciągłego smarowania

Smarowanie ułożyskowania talerzy nie jest konieczne, co znacznie zmniejsza nakłady na konserwację. Ślizgowe pierścienie uszczelniające są od dziesięcioleci stosowane w maszynach budowlanych do uszczelniania rolek bieżnych przy pojazdach gąsienicowych i także tam, nawet w najtrudniejszych warunkach pracują absolutnie niezawodnie.

Bezpiecznie i bezobsługowo

Elastyczne, gumowe elementy sprężynujące na zawieszeniu każdego z talerzy służą nie tylko do optymalnego dopasowania się do konturów gleby ale również jako zabezpieczenie talerzy przed kamieniami. Duże gumowe sprężyny są bezobsługowe i wyróżniają się długą drogą amortyzacji, co zapobiega gwałtownym uderzeniom o ramę.

Mechaniczna zmiana głębokości

Możesz pracować tylko tak głęboko, jak to konieczne. Z mechaniczną zmianą głębokości roboczej należącą do wyposażenia seryjnego, można ją ustawić bardzo dokładnie.

Galeria – Amazone brona talerzowa Catros XL