Weidemann 9580T 2020-09-08T11:40:18+00:00

Project Description

Weidemann 9580T

Maszyny serii 90 zostały stworzone z myślą o przeładunku ciężkich materiałów – jak ma to miejsce na przykład w przypadku dużych zakładów i biogazowni, w silosie lub przy dużej liczbie dużych bel. Maszyny tej klasy wielkości sprawdzają się również w branży recyklingu, zakładach przemysłowych i przy zastosowaniach komunalnych. W połączeniu z najnowszą technologią silnika (poziom V) pracują one wydajnie z nastawieniem na przyszłość. Wskakujcie Państwo!

Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

Nowa, wydajna przekładnia

Power Drive 370 (PD 370) to bezstopniowa przekładnia hydrostatyczna, która osiąga wyższe siły ciągu i prędkości jazdy niż dotychczas opracowane rozwiązania, zachowując przy tym wszystkie zalety poprzednich napędów jezdnych pod względem kompaktowości, energooszczędności i komfortu operatora. Dzięki Power Drive 370 osiągnięcie prędkości do 40 km/h jest możliwe bez zmiany biegów. Umożliwia to komfortową jazdę, ponieważ nie odczuwa się ani przerw w sile ciągnięcia, ani nie występują szarpnięcia związane ze zmianą biegów.

Różnorodność wyposażenia

Ładowarki kołowe marki Weidemann mają kompleksowe i wytrzymałe wyposażenie standardowe. Poza tym zależnie od zastosowania i preferencji można indywidualnie skonfigurować elementy, takie jak silnik, napęd, stanowisko operatora lub hydraulikę. To zawsze jest Państwa Weidemann przygotowany na miarę.

Uniwersalne narzędzie do wielu zastosowań

Niezależnie od tego, czy będzie to karmienie, układanie, zamiatanie, usuwanie gnoju, czy transport: dzięki ogromnej liczbie różnego osprzętu dodatkowego ładowarka Weidemann staje się prawdziwie uniwersalnym wielofunkcyjnym narzędziem.

Doskonała widoczność

W pełni przeszklona kabina operatora jest przestronna i oferuje dużo miejsca oraz swobodę ruchu. Zapewnia to wyjątkową widoczność na osprzęt dodatkowy, bezpośredni obszar pracy i całe otoczenie maszyny. Kabina jest naturalnie zgodna z aktualną europejską dyrektywą maszynową (2006/42/WE) pod względem ochrony ROPS i FOPS. Możliwa jest również homologacja zgodnie z dyrektywą UE w sprawie ciągników.

Nieograniczona moc

Maszyny serii 90 wyróżniają się w szczególności mocną konstrukcją, bardzo dobrą stabilnością i olbrzymią wydajnością – ciężar wywracający, siła ciągu i siła podnoszenia wyznaczają nowe standardy.

Skuteczna wymiana osprzętu dodatkowego

Dzięki hydraulicznemu szybkozłączu można wygodnie wymieniać osprzęt dodatkowy. W ten sposób maszyna Weidemann jest szybko gotowa do pracy. To zwiększa wydajność oraz ekonomiczność.

Optymalny dostęp serwisowy

Model serii 90 oferuje łatwo dostępne klapy serwisowe i zdejmowane błotniki. Umożliwia do łatwy dostęp do silnika, systemu hydraulicznego i układu elektrycznego. Dzięki temu kontrola i konserwacja maszyny są znacznie łatwiejsze. Także maskę silnika można otworzyć szeroko do góry, co zapewnia optymalny dostęp.

Regulacja przepływu oleju

W razie potrzeby ilość przepływu oleju hydraulicznego można ustawić ręcznie za pomocą pokrętła sterującego „Jog Dial”. Jest to znaczna zaleta, kiedy maszyna napędza hydrauliczny osprzęt dodatkowy, który nie wymaga pełnej mocy hydraulicznej maszyny. Daje to kierowcy możliwość delikatnej i chroniącej zasoby naturalne pracy z maszyną i osprzętem dodatkowym.