Zaczepiany opryskiwacz UX 11200 2018-09-09T12:38:23+00:00

Project Description

Zaczepiany opryskiwacz UX 11200

Zaczepiany opryskiwacz polowy UX 11200 ze swoim niezwykle dużym zbiornikiem mieszczącym do 11.200 litrów spełnia wymagania do osiągania wysokich wydajności powierzchniowych. Z belką polową Super-L2 o szerokościach roboczych od 24 do 40 m i swoim układem trójstopniowych pomp o wydajności zasysania 900 l/min doskonale nadaje się zarówno na pola o dużej powierzchni jak też dla kultur wymagających bardzo wysokich dawek oprysku

Główne zalety opryskiwacza UX 11200

  • Pojemność zbiornika, rzeczywiste 12 000 litrów dla maksymalnej siły uderzenia
  • Design z korzystną pozycją punktu ciężkości oznacza optymalną pozycję na polu oraz na drodze, szybkie mycie wnętrza
  • Podwozie Single Trail, opcjonalnie DoubleTrail do wyboru kierowanie zwrotnic
  • Hydropneumatyczna amortyzacja osi z regulacją poziomu oraz dla komfortowej i bezpiecznej jazdy po drodze
  • Opcjonalny wzmacniacz trakcji, do 30% więcej masy na zaczepie ciągnika
  • Belka polowa od 24 do 40 m o superlekkiej, superstabilnej i superkomfortowej budowie profilowej
  • Włączanie pojedynczych rozpylaczy AmaSwitch lub AmaSelect jako opcja – do włączania sekcji 50 cm
  • Trójstopniowa pompa tłokowo membranowa, wydajna, przyjazna, zabezpieczona przed pracą na sucho, samozasysająca dla maksymalnej siły uderzenia
  • Seryjnie pakiet Comfort do automatycznego procesu napełniania
  • Chroniące, centralne ułożenie węży i kabli

Podwozie hydro-pneumatyczne

Podwozie hydropneumatyczne w połączeniu z amortyzowanym zaczepem Hitch zapewnia doskonały komfort jazdy Zespoły osi BPW z seryjną regulacją poziomu na bieżąco dopasowują się do stanu obciążenie. Możliwe rozstawy śladów wynoszą 2,00 do 2,25 m a średnica koła może wynosić do 1,95 m.
Z hamulcem pneumatycznym i zintegrowanym regulatorem ALB zagwarantowany jest bezpieczny transport po drodze z prędkością do 40 km/h.

Design zbiornika – piękny i funkcjonalny

Zbiornik cieczy roboczej ma nisko położony środek ciężkości i kompaktowe wymiary. Przez optymalną geometrię zbiornika, resztki cieczy roboczej nie przekraczają 20 litrów. Gładkie, wewnętrzne ściany zbiornika umożliwiają jego szybkie i łatwe mycie.

Dwa zbiorniki czystej wody o łącznej pojemności 900 litrów umieszczono między błotnikami, neutralnie dla punktu ciężkości. Ze względów praktycznych wszystkie elementy obsługowe leżą centralnie z przodu i są chronione osłoną. Osłona zapobiega zanieczyszczeniu pola obsługowego i daje znakomity dostęp do szybkiej i efektywnej konserwacji.

Zaczep Hitch

Zaczep Hitch z dopuszczalnym obiążeniem do 3 ton i zaczepem kulowym (K80) zapewnia doskonałą trakcję i spokojny bieg maszyny. Hydrauliczny wspornik to wyposażenie seryjne.
Wzajemne, krzyżowe połączenie siłowników amortyzacji powoduje, że maszyna jest stabilna i odporna na kołysanie. Zamknięty system hydrauliki zapewnia zawsze równy rozkład masy na wszystkie 4 koła.

Galeria – Amazone opryskiwacz polowy UX 11200